Kauba tagastamine

Kohale toimetamine

Millal mu tellimus kohale jõuab?
Tavaliselt võtab tellimuse täitmine ja kohale jõudmine aega 2-14 tööpäeva. Kohale jõudmise aeg oleneb sihtpunktist. Tüüpiliselt on ajakulu järgnev:

● Eesti: 2–7 tööpäeva

● Euroopa: 3–14 tööpäeva

● USA: 3–14 tööpäeva

● Austraalia: 3–14 tööpäeva

● Jaapan: 3–14 tööpäeva

● Ülejäänud riigid: 10–20 tööpäeva

NB: Seoses COVID-19-st tulenevatele piirangutele võib tellimuste kohaletoimetamisel esineda mõningaid viivitusi.

Taganemisõigus

Kui te pole oma ostetud toodetega rahul, on need võimalik 14 päeva jooksul ümber vahetada uute toodete või poekrediidi vastu. Kinkekaartide või sooduskoodidega tooteid ei ole võimalik tagastada.

Taganemisõigus ei kohaldu, kui ostjaks on juriidiline isik.

14-päevase tagastamisõiguse kasutamiseks ei tohi tellitud kaupa kasutada muul viisil kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks viisil nagu see on lubatud kauba testimiseks füüsilises poes.

Kui kaupa on kasutatud muuks otstarbeks kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks või sellel on kasutamise või kulumise märke, on Veebipoel õigus alandada tagastatavat tasu vastavalt kauba väärtuse vähenemisele.

Kauba tagastamise kulud kannab ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv asi ei vasta tellitule (nt vale või defektiga asi).

Veebipood võib keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on lepingu esemeks oleva asja tagasi saanud või kuni ostja on esitanud tõendid, et on asja tagasi saatnud, sõltuvalt sellest, kumb toimub varem.

Veebipoel on õigus taganeda müügitehingust ning nõuda ostjalt tagasi kaup, kui kauba hind veebipoes on eksituse tõttu märgitud oluliselt alla kauba turuhinna.

Kui sisestatud aadress on vale või kulleri jaoks ebapiisav, siis saadetakse toode tagasi meie lattu. Peale uue aadressi üle kinnitamist tasub klient uuesti saatekulud.

Kauba tagastamiseks või ümber vahetamiseks pöördu meie poole vabas vormis avaldusega e-maili teel aadressil shop[at]foundinestonia.ee

Tagastamise juhend

Kaupa saab tagastada paki tagasi saatmise teel. Paki peal peab olema esialgne aadresskaart.
Kauba tagastamise kulud jäävad kliendi kanda.

Kui kaup on meieni jõudnud, tagastame kauba eest tasutud summa 14 päeva jooksul ülekandega Teie poolt ostu sooritamiseks kasutatud pangakontole.

Pretensiooni esitamise õigus

Veebipood vastutab ostjale müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduse eest, mis oli olemas juba asja üleandmise hetkel ning mis ilmneb kuni kahe aasta jooksul, alates kauba üleandmisest ostjale. Sellest esimese kuue kuu jooksul asja üleandmisest ostjale eeldatakse, et puudus oli olemas juba asja üleandmise ajal. Vastava eelduse ümberlükkamine on Veebipoe kohustus.

Ostjal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt kahe nädala jooksul veebipoe poole, saates e-kirja aadressile shop@foundinestonia.ee

Veebipood ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist ostjale.

Kui Veebipoest ostetud kaubal on puudused, mille eest Veebipood vastutab, parandab või asendab Veebipood puudusega kauba. Kui kaupa ei ole võimalik parandada ega asendada, tagastab Veebipood ostjale kõik müügilepinguga kaasnenud tasud.

Veebipood vastab tarbija esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 14 päeva jooksul.

Narmla Disain OÜ
Kuristiku 18, Tallinn 10127
Estonia
Reg. nr. 11402196

E-mail: podcast@foundinestonia.ee
+372 56900653